Rok temu miałam przyjemność czytać swoje wiersze podczas XIII edycji Nałęczowskich Spotkań z Poezją. Pokłosiem tego wydarzenia stała się antologia „SPACER Z MINERWĄ PO SŁOWACH” wydana przez Towarzystwo Przyjaciół Nałęczowa. Niedawno otrzymałam tę książkę i jestem bardzo szczęśliwa, gdyż przywołuje mi ona w pamięci tamto spotkanie, pełne poezji, malarstwa, dobrej atmosfery i życzliwości.
Już 6 czerwca o godz. 14.00 w Sali Klubowej Nałęczowskiego Ośrodka Kultury przy ul. Lipowej 6 po raz kolejny spotkają się artyści słowa i obrazu. Dziękuję za zaproszenie na to wydarzenie. Z kim z Was zobaczę się w Nałęczowie 🙂
Uwielbiam to miasto, zielone i piękne. Jego ścieżki i przestrzeń, w której zawsze mogę doznać ukojenia podczas spaceru.
2026-06-04 00:00:00